środa, 24 maja 2017

Na Dzień Dziecka.

    Często jest tak, że Józek i Jurek sami konstruują sobie zabawki z różnych przedmiotów domowych. Często przynoszą do domu jakieś podwórkowe łupy, którymi potem się cieszą, np.  karton czy patyki. Są pod tym względem tak zaradni, że nie sposób ich w nagrodę od czasu do czasu nie porozpieszczać.
Dlatego w tym roku wybrałam dla nich 3 zabawki, które być może podsuną Wam pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka!


Po pierwsze - gra zręcznościowa AKROBACI. W akrobatach wszystko nam zagrało! Ja uwielbiam wizerunek samych siłaczy. Józio to wybitny konstruktor. Potrafi wybudować nie byle jaką wieżę! A Jurek kocha ćwiczenia gimnastyczne. Zerknijcie też na Ładnebebe po nasza pełną relację z zabawy:)
Akrobatów kupicie np. TU.

Po drugie - układanka magnetyczna Ciało Człowieka. Od kiedy Józio zobaczył w książce szkielet krokodyla jest zafascynowany tym z czego się składa. Uwielbia łaskotanie żeberek, słuchanie bicia serca i opowieść o wędrujących pokarmach:) Ta zabawka jest idealna. Sami zobaczcie! Do kupienia TU.       
I po trzecie - walizeczka z narzędziami BRICOLO.
Narzędzia w domu to bardzo ważna rzecz! Tata chłopaków kiedy gdzieś wyjeżdża zawsze mi pokazuje, gdzie leży młotek, śrubokręt i obcęgi:) Przydają się, bo mieszkamy w starej kamiennicy. Czasami trzeba dokręcić śrubę w drewnianej podłodze, albo naprawić drzwi balkonowe. Palce mojego asystenta Jurka od teraz są bezpieczne! Narzędzia znajdziecie TU.

Mam nadzieję, ze ułatwiliśmy Wam nieco zadanie! A pod #janodnadziendziecka znajdziecie jeszcze wiele innych świetnych pomysłów!

3 komentarze:

 1. Wspaniali jesteście:)A zabawki ekstra!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. No i dzięki Tobie mam fajny dzień!:) Dziękuję!!!

   Usuń